Únor 2009

héj

27. února 2009 v 13:04 | Elis |  Denní dění
Miluju pátek odpoledne :D

a prázdniny jsou v tahu

22. února 2009 v 10:28 | Elis |  Denní dění
Dneska jsem nějak nemohla usnout, tak jsem si zase něco čmárala na zeď. Máti mě asi zabije, ale jak jinak mám protestovat proti těm teploušsky růžovým stěnám? Chci vymalovat pokojík na rudě červeno a k tomu dát nějaké černo-bílé tapety. Tomu, kdo přesvědčí moje rodiče ,věnuji moje veškeré úspory (čili 15 korun, 50 haléřů, 2 žvýkačky a 1 odporný ocucaný bonbon).
Usnula jsem až někdy v sedm ráno a vstávaĺa před půl hodinou, takže se divím, že vůbec vidím na monitor.

Achjo, zítra škola (jak já závidím těm, co je prázdniny tepr čekají *zuříííící smajlík*). Jsem si slibovala ,jak se budu přes prázdniny šrotit a dopíšu si všechny úkoly,sešity...a nakonec zase prd.
Áá já do tý mučírny tak nechci. Jsem vážně zvědavá , jestli někdy vůbec prohlásím, že se těším do školy (to už je asi pravděpodobnější, že 50 cent vyhraje titul nejlépe oblékaného muže světa).

Hele za jak dlouho tak zničíte sluchátka? Můj nový rekord jsou 4 hodiny xD. Ale koupit nový budu muset jet do jiného obchodu, protože táta mě v pátek pěkně ztrapnil před tím mladým, pěkným prodavačem, takže v blízkosti příslušenství pro mobily se musím od táty držet minimálně na 100 metrů.

Noo, koukám ,že je tu další krátký a nudný článek do sbírky, ale co by jste ode mě chtěli. Jdu radši skočit šipku do postele nebo u toho počítače vážně usnu.
Tak se (ne)(s)mějte ;).

nechoďte v 9 hod. ráno nakupovat do penny!

17. února 2009 v 9:57 | Elis |  Denní dění
Nesnáším starý úchyláky. Jdu dneska ráno (ráno!) koupit rohlíky ,a cestou mě začně honit takovej ten bagr na odhrnování sněhu (víte ne?:D) a v něm dřepí děděk a začne z okýnka hulákat takový úžasný řeči. Tak rychle zaběhnu do obchodu ,nakoupím a u pokladny na mě začně culit zuby další děděk. Supr. Když pak vycházím z obchodu, tak jdu radši jinou cestou ,aby mě ještě ten úchyl tím bagrem nenabral. Procházím kolem hospody, nikde nikdo, a najednou se mi před nosem otevřou dveře a v nich ožralej dědek. Ježiši, já mám dneska fakt štěstí. Tak přidám do tempa a on samozřejmě za mnou. Už si v duchu představuju, jak mu vykládám, že mám AIDS nebo syfilis. Když v tom se objeví z čista jasna přenádherný kluk s černými kratšími vlasy a uhrančivými velkými hnědými oči, skopne toho ožralu k zemi a nabídne se mi, že mě doprovodí domů. No fajn, ta poslední věta je samozřejmě vymyšlená , to jsem si zase jen představovala :D. Tak radši začnu utíkat, přece nebude sedmdesátiletej vožralej děděk rychlejší než patnáctiletá holka (no ikdyž nevim nevim,při mém úžasném sportovním výkonu?). Nakonec mu se srdcem v krku přece jen uteču a má to happyend.

taky jste dneska měli rande s horkým čajem jako já?:D

14. února 2009 v 19:42 | Elis |  Denní dění
Mmm, mamka mi dneska koupila odlakovač na nehty s kokosovo-vanilkovou vůni, tak ho tu teď fetuju, tak snad tenhle článek nebude cik cak :D.

Včera pátek třináctýho, mě osobně se zvláštního nic nepřihodilo. Akorát jsem ráno zaspala a přišlo mi zbytečný jít do školy na poslední 2 hodiny ,tak jsem tam radši nešla, aby mě náhodou cestou do toho vyhulenýho ústavu nepřejelo auto ,nebo snad abych ten den nedostala nějakou pětku. Přijatelná omluva ne?:D. A někde jsem četla, že pátek třináctýho je spojen s fóbií z čísla 13. Já mám číslo 13 celkem ráda, páč jsem teprv nedávno zjistila, že vlastně bydlíme v bytě číslo 13.
A dneska je ten úžasnej svátek zamilovaných. Myslím, že tušíte jakej mám názor na tento svátek :D (jestli ne, viz článek co jsem psala loni). Jediný co z dneška mám , je nafouklý břicho, protože mamka přinesla tátovi bonboniéru, tatík přinesl mamce bonboniéru , a hádejte kdo snědl nejvíc těch bonbónu. Říkám vám, čokoládu nechci vidět aspoň rok. Nebo aspoň do zítra :D.

Našla jsem jednu fotku ,kde mi je docela vidět ten můj frňák.


A pak jsem se dívala na video o operaci nosu. A ta ženská tam povídala, že lidi s orlím nosem působí na ostatní zle . Což je pravda, protože já se vidět z profilu, tak se leknu a spandu do tranzu. Ale řeknu vám, že ta operace žádný kafíčko nebyla teda. Asi se s tím nosem holt budu smířit a nadále závidět vám ty vaše :D.

hehe

13. února 2009 v 11:32 | Elis |  I like that
Ta fotka je mraky stará a ta kvalita na dvě věci, ale je to fakt asi jediná fotka ,kde jsme spolu (teda kromě bobiny, která to fotila :().
Jináč to nalevo v tý žůžový mikině je Miška, to veprostřed bohužel já (nevím proč čumím tak sjetě a vážně netuším co to tam dělám s tím rtem :D) a ta blondska je Haník. A ty sexy přilby na hlavě to je naše budoucí povolání :P.
Mám vás ráda holky.

Ozý(í)vám se

11. února 2009 v 19:09 | Elis |  Denní dění
A prostě si taky musím postěžovat na tohle počasí : vlasy v hubě, rozteklý linky na očích a zima jak prase ( Mimochodem proč se vůbec říká zima jak prase? Vždyť prase ,jestli se nemýlím, není studený :D. Ale zřejmě proto, že my češi holt musíme kamkoliv cpát vulgarismy. Já už to mám bohužel taky zafixovaný, že v normální mluvě používám slova jako tyvole, do pr****, ty krávo apod. Nechci mluvit jak dlaždič, ale jaký že slovo jsem vyslovila si uvědomím bohužel až potom. Já vím, co zas hrotím, takový intelektuální proslov :D).

Včera mě opět chytla depka z tý mojí velrybí postavy. A tak jsem plná elánu a nasazení sedla na rotoped s tím,že pojedu alespoň hodinu. Hm, po dvou minutách jsem z něj slezla a šla si udělat palačinky s nutellou (teda nutella to asi nebyla, spíš nějaká levná náhražka z penny :D). Tomu říkám silná vůle prostě.

Ve škole to teď "celkem" jde. Dokonce od nich tu moji úžasnou přezdívku slyším asi jen jedenkrát za hodinu, to jde :D. Ale prostě pořád musím dloumat nad tím, že prý vzhled není vše. No jasný, skoro s nikým jsem tam za půl roku nepromluvila, takže z jakého jiného důvodu jsem jim tak pro smích? Ne ne ne, nebudu to už řešit , nepotřebuju aby jste mi usli u čtení tohoto článku :D.
Taky mě teď při hodinách drží to, že příští týden jsou jarní prázdniny. Doufám ,že se už konečně uvidím s holkama a zajdeme do čajky na bombaj (co já vím ,jak se to píše :D). A taky si příjdu poslední dobou jako neandrtálec ve světě módy, snad miliardu let ( 3 týdny) jsem nebyla ve víru obchoďáků, takže o prázdninách si musím pořídit alespoň 1 novou věc. Byť by to byly jen ponožky. Mimochodem když už jsem u těch ponožek...tak jen žasnu nad cenami na internetu. Třeba ponožky ETS seženete za 250+ poštovný. No to abych je nosila jen o svátcích ne? A i to by mi jich bylo líto :D.

No nic, já končím, doufám, že jste se pěkně prospali u tohodle článku. No co, spánek je zdraví :D!

my little honey

9. února 2009 v 15:44 | Elis |  Denní dění
Právě jsem dobrou hodinu a půl přepisovala nějaký blbý kóty, toleranční značky a úchylky (jo,fakt se to tak jmenuje :D) z technicnýho kreslení. Jenom na chvíli si odskočím pro jídlo, uslyším ránu, vrátím se zpátky do pokojíku, podívám se na stůl a na sešitě je pěkně vylitá celá dvoulitrová cola! A vedle na mě koulí oči Missy. ÁÁÁ. Nesháníte náhodou někdo kočku? Jestli jo, neváhejte a ozvěte se . Je moc milá, vůbec nic neničí a hlavně...vůbec nic nepolívá!

trapná jsem a trapná zůstanu

6. února 2009 v 19:59 | Elis |  Denní dění
Asi půjdu dohola. No fakt. Mám ty nejhnusnější vlasy z celý planety (nebo aspoň z celých Budějovic). Ráno si je můžu tupírovat jak chci, ale stejně nemají objem, tak jako na ofinu můžu stříkat tuny laku ,ale stejně mi padne do obličeje.
Já vím, to mám zase problémy :D, ale nepřemýšleli jste někdy, že kluci to mají ráno prostě jednodušší? Být kluk, tak vstávám pár minut před odjezdem autobusu ( teda je tu jedna vyjímka- šampónkem bych být nechtěla, to bych musela vstávat dvě hodiny předem ,abych si stihla vybrat mezi světle růžovým nebo tmavě růžovým třičkem replay :D.Haha, tak se aspoň zasmějte).


Tenhle týden utekl celkem rychle. Známky opět žádný , teda až na jednotku z chemie. Toho novýho učitele mám prostě ráda, dá mi jedničku ze zkoušení ,ikdyž tam po mě skoro všechno opravoval, to matikářka by mě pěkně posadila zpátky do lavice s kulí. To mi připomíná, že jsem si měla vážit učitelky matiky na základce, ta ti vysvětlila každou prkotinu, kdežto na tuhle novou se bojím jen podívat :D. A vůbec základky jsem si měla vážit :D.


Jinak poslední dobou přemýšlím o zrušení blogu. Když si tak čtu svoje starý články musím se popadat za hlavu a smát se a cítím se hrozně trapně. Navíc to tu asi čte někdo, kdo nechci aby to tu četl ...třeba za posledních čtrnáct dní mám v rozepsaných 8 článků, ale nechce se mi je zveřejňovat, protože bych se zase musela propadnout hambou. Ale zas si říkám, že holt jsem se jako trapná Eliška Davidová narodila, tak proč to měnit že :D. Bože, co to zas melu.

Jo a nevím jestli už jsem to sem psala, ale hrozně se mi líbí takový samolepky (či co to je) na zeď, je to sice drahý ,ale vypadá to pěkně. Třeba tady ukázka čeho jinýho než koček:
A nebo si to nakreslím na zeď sama ,ale nevím jestli by i tohle mamka rozdejchala.

No nic, tak mějte. Moje klasické zakončení :D.

Jo a novej design, tak mi ho kdyžtak okomentujte, ať máte co napsat, protože tuším, že komentář k tomuhle mému dalšímu "supr" článku vás zřejmě nenapadá.

fotomontáž

2. února 2009 v 14:10 | Elis |  By me 8)
Taky abych se nepřihlásila do nové soutěže :D.
Noo...není to moc originální ani moc stylový, ale já nevěděla co jinýho s Emily vytvořit :D