Prosinec 2008

toto zas uteklo

31. prosince 2008 v 15:25 | Elis |  Denní dění
Rok 2008 za námi. Rok 2009 před námi.
Nevím jestli čekáte,jak se tady budu rozepisovat, co jsem všechno prožila za rok dvatisíceosm, protože toho vážně moc nebylo. Zkráceně vlastně nic. Možná jen to ,že jsem přibrala, našla spousty svých špatných vlastností, nastoupila do příšerné třídy ( no, vlastně jsem spíš příšerná já) a zničila jsem si vlasy. Nojo, to jsem celá já, abych to všechno viděla jak jinak než pesimisticky což?:D
A očekávání od roku dvatisícedevět? Sním o spoutně věcích. Vím, že velmi používané motto je "Nesni o svém životě, ale ží ho" (nebo nějak tak to je :D), ale snění a naivita je jediná věc, která mi jde nejlépe (když teda nepočítám spaní :D), takže na to blbý motto prdím a budu si pěkně dál snít.
A samozřejmě Vám přeji ,ať příští rok třeba vynaleznete lék na rakovinu, sepíšete úspěšný román nebo potkáte Johnnyho Deppa v hypermarkteu. Co to melu. Prostě úspěšněj rok 2009 ;).

a abych nezapomněla, tak tady je řeťezák od anemie↓

už zase otravuju..

29. prosince 2008 v 16:58 | Elis |  Denní dění
A v příštím životě chci být prostě kočka! Celej den budu spát, jíst a pít (noo, ne že bych to právě nedělala i teď ), budu mít oslnivý a zárověň vražedných pohled do vašich očí, drápy ,které na vás vytáhnu kdykoliv budu chtít, ale stejně mě budete všichni milovat, protože mým šarmem si dokážu přičarovat každého. Áchjo, já už chci kočičí život :D. Nojo,ale teď z pátky do toho mého (nudného, bezvýznamného, trapného a tak dále a tak dále ) života.
Od babičky jsem si odvezla další kila do nadváhy (Kdo by sakra odolal rumovým kuličkám a vanilkovým rohlíčkům?Jen cvok.) a taky nějaké ty dárky (je zajímavé,že se zrovna babička trefila s náramkem víc do mojeho vkusu než mamka). U babičky se to přežít dalo, díkybohu za televizi!
A sotva jsem se vrátila domu, tak jsem musela jet na doučování. Víte, jak je hrozné mít doučování z matiky o prázdninách? Přemýšlet? Vstávat kvůli tomu v osm ráno? Nevíte, ani nechtějte vědět :D.
Hm, co dál napsat. Obdivuju ty , co umí psát dlouhý a zajímavý články, protože moje články by se měli ohodnotit za nedostatečnou.

Prostě v mém příštím životě kočky si také založím blog a budu vás zahlcovat zajímavými články, na to se spolehnětě ;):D.

Tak jo...2. část

24. prosince 2008 v 22:57 | Elis |  Denní dění
Nevím proč, ale každoročně je pro mě rozdání posledního dárku signál,že Vánoce jsou pryč. Čekají mě totiž už jen pitomý rodinný návštěvy a potom klepat kosu u babičky až do neděle. Já to u ní tak nesnáším. Když si představíte teplotu minus 10 stupňů celsia ,tak asi tak nějak má babička uvnitř. A když jí přijede návštěva,tak se slituje a zapne topení v kuchyni a s celou famílií se tam mačkáme a čučíme na úchvatný pořad na čt2.

Co Ježíšek? Co pak vám nadělil? Brambory že jo, jsem si to myslela:D. U mě docela ....dobrý:D, například knížka o Hilterovi (:D:D:D), papuče( co jsou podle mamky pejsci, podle babičky sloníci, ale podle mě zmutovaný hroši), nalepovací řasy (prej neměli kleštičky na řasy, to určitě), nějakej peeling ( o kterým mi mamka řekla,že je to odličovadlo, a já si to teda nalila na oči a ono mi je to skoro vypálilo), podprsenky (co jsou mi malý), no a pak ty další normálnější dárky z kterých jsem nechytla výtlem při rozbalení. Ale já bych měla pomlčet...třeba tátovi jsem dala kosmetiku a pak jsem zjistila že je tam napsáno : for women :D.

Nojo, tak veselý svátky ;)

Tak jo...

24. prosince 2008 v 13:22 | Elis |  Denní dění
Trošku jsem to "každodenní zapisování" nedodržela, ale tak znáte to, jsem lenivá něco sesmolit a ani není o čem . Aspoň ,že jsou ty Vánoce a je důvod něco napsat žejo:D.
Dneska jsem ráno vstala, výjdu z pokojíku (kterej mi mimochodem zasmrádá hnusnýma vonnýma tyčinkama, jsou asi prošlý nebo co, protože to je fakt smrad:D) a vidím tátu jak podává kytku mamce. A došlo mi, že vlastně mamka má dneska svátek. Tak beze slova rychle letím do obchodu (kde mě mimochodem přepadla....noo, potřeba vyprázdnění:D) a tam vyberu balíček s nějakými krémy proti stárnutí s představou,že stojí 199,- a u pokladny na mě protodavačka : 699,-. Ať si tam kurňa nějak spořádaj ty cedulky, kdo se v tom má vyznat:D.
A co, jaká je u vás atmosféra? U nás jako každej rok. Opět máme nakřivo stromek, opět táta sežral skoro celej bramborovej salát, opět nesněží a opět jsem nedodržela hladovku a večer neuvidím zlatý prase .

Nojo, prostě Šťastný a Veselý ;)

Když se tak dívám

8. prosince 2008 v 20:13 | Elis |  Denní dění
na starší fotky...
...ani není možný,že jsem byla tak jsem šťastná, štíhlá a celkem plná života. Ale od nástupu na střední školu? Všechno se den o de dne zrácí do neznáma...
A bude hůř.
Bude hůř.

A je to

6. prosince 2008 v 20:02 | Elis |  Denní dění
Ještě ráno jsem neměla žádný dárek a teď? Už mám skoro všechny. A to jsem se ani nemusela hnát do toho nákupního šílenctví, co je ve městě . A čemu za to vděčím? Internetu!

Akorát teď ještě zdělit mamce tu částku, co mi bude muset dát na zaplacení xD.

christmas time

6. prosince 2008 v 12:48 | Elis |  Denní dění
(hrozná fotka, asi jí smažu:D)

Noo, nějak jsem ty silný řečičiky, že sem budu psát denno denně porušila, ale tak myslím, že vás to nějak citově nezasáhlo :D.
Včerejšek jsem strávila doma v posteli s mísou mandarinek (kašlu na tu vyrážku) , a tak jsem letos neviděla ani jednoho Mikuláše. Mikuláše jsem se vždycky bála víc než čertů ,protože když jsem byla já ještě škvrně ,tak čerti nenosili tyhle příšerný masky a chodilo se většinou ve složení : 1 mikuláš, 1 anděl a 1 čert, kdežto teď je to: 1 mikuláš a kopa rohatých, co myslí jen na to ,jak se večer namažou.
A dneska jsem měla v plánu jet už konečně koupit nějaké ty dárky, jenže v mojí peněžence je 35 ká čé, 50 centů a 1 obal od žvýkačky, a za to toho asi moc nepořídím . Pak mě napadlo, že pověsím světýlka na okno, jenže když jsem viděla jak jsou do sebe zamotaný, vrátila jsem je radši zpátky do krabice. Taky jsme s mamkou dneska chtěli napéct aspoň to cukroví, jenže ona je stejně líná jako já, takže jsme to odložili na neurčito. Prostě u nás je ta největší vánoční nálada, co může být :D.

PS: Povinně napište co si přejete k Vánocům a co budete dávat vy svým nejbližším. Ať vám můžu váš nápad čordnout :-).

"já mám hlad", "je mi blbě" :D

2. prosince 2008 v 13:58 | Elis |  Denní dění
Pomoc! Na tvářím se mi udělala hnusná vyrážka. Jen aby to nebyla alergie na kočky, protože já Missy k popelnicím nevyhodím jako:D. A existuje mandarinková alergie? Protože já teď poslední dobou konzumovala poměrně velké množství mandarinek. No, nebo je nejspíš alergie na školu.
Nejlepší je ,když mě ráno probudí kočka olizováním mojich tváří, a já pak zjistím ,že předtím prováděla hygienu a olizovala si...no všechno možný:D. A taky jsem po ránu přišla na to, že když po vzbuzení rozsvítím všechna světla po bytě a zapnu nahlas televizi a rádio, že mě to dokáže celkem nastartovat a aspoň neusínám při čištění zubů xD. A víte co mě baví? Vždycky takový ty reklamy, kde každý vstává v pohodičce, sluníčko už příjemně svítí, stihne si dát sprchu a bebe dobré ráno s celou rodinou a všichni jsou hroozně veselí.
Mm škola dneska...no úspěšně jsem přežila :D,ale nejradši bych si pořídila klapky na uši. Odpoledne jsem nešla na výpočetku- no co, tak je lepší čumět na net ve škole nebo doma? No doma přeci, tady si aspoň můžu dát nohy na stůl, popíjet kafíčko a hlavně ten pocit, že vás nikdo nesleduje. Jako né že bych dělala na netu něco nekalýho:-D. A abych nezapomněla -máme ve třídě novýho spolužáka. Chudák, proč tam lez.
A víte co? Ode dneška hubnu ( v překladu- za půl hoďky se jdu nacpat smaženýma hranolkama ).

Elis

Na co?

1. prosince 2008 v 18:45 | Elis |  By me 8)
No jo no ,nejsem holt básník:D.