Září 2008

To, že toužím po lásce, neznamená že miluji (autora citátu už si nepamatujixD)

29. září 2008 v 20:13 | Elis |  Denní dění
To nic, to ignorujte, ale já jen ,že budu sama asi až do smrti smrťoucí xD. Ani nevím proč mi to příjde vtipný, když z toho mám poslední dobou pořádný depky. Ale musíš si zvykat holka, holt skončíš ve třiceti sama s rodiči a kočkou zavřená v komunistickým paneláku xD. Achjo,proč jsem se musela narodit xD.
Tak se mějte fajn vy zamilovaní :D
PS: mám novou klávesnici!xD
velmi "hepy" Elis

ach_ta_zvířata

27. září 2008 v 15:12 | Elis |  Denní dění
Dneska mi Missy vylila čaj na klávesnici a nefunguje mi mezerník (takže musím kopírovat mezery), delete tlačítko (talže nesmím udělat chybu ve psaní, supr právě jsem jí udělala:/), tlačítko F5, písmenko iks a přestávají fungovat číslice. ALe nechci to svádět na Missy, to já blbec položila hrneček k počítači. Mamka je solidně naštvaná, protože moje milá kočička už mi rozkousala troje sluchátka a dvoje nabíječky na mobil(mimochodem nedávno mi osmák rozkousal třetí nabíječku, takže mám teď už týden vybitý mobil,ale nějak mi ani ten mobil neschází :-D, beztak mi nikdo nepíše smsky tak co), rozlila čaj na všechny sešity na střední a na jednu mojí oblíbenou knížku ,roztrhala dvoje povlaky na peřiny (a babička z toho pak ztropila cirkus) a samozřemě nesmím zapomenout na ty spadané kytky, rozbitou vázu natrhlý koberec.
Ale jinak je missynka fakt hodná:-D
Aaninevítejaktěžkýbylonapsattenhlečlánek,takžejestlitam mámnějakéchyby,takpardon,aleopravovatužjefaktnebudu(aaninemůžuxD)čauelis

tuhle fotku mám ráda

25. září 2008 v 21:06 | Elis |  By me 8)
aneb moje oči...no fajn, trošku (trošku víc :-D) upravený xD

ještě že jsem holka

24. září 2008 v 17:50 | Elis |  Denní dění

Dneska jsem měla tak příšerně narvanou tašku, že jsem se nevešla do výtahu ze sousedem xD. Já totiž nenosím do školy batoh,ale takovou velkou kabelu (Emily the strange :P), takže s ní většinou porážím lidi kolem. Jo a ta kabela se mi mimochodem druhej den rozpárala, chtěla jsem jí reklamovat ,jenže Missy mi rozthala nějakej ten záruční list xD,takže si chodím po světě s rozpáranou kabelou. Nojo Missynka...by na ní měly každou chvílí přijít kočičí pudy (snad víte co myslím, neumím se vyjadřovat xD), ale zatím na ní jde jen pubertální bláznovství xD.
Škola se dala dneska jakš takš přežít, ale nenávidím volný hodiny .Na základce jsme zůstali vždycky ve škole na koberečku a byla sranda xD, ale teď musíme vypadnout ven a nuda :/. Ale tak já jsem nudnej člověk, tak by to ani nemělo tak vadit.
Ještě zůstanu u tý školy...když jsme čekali na chodbě na další hodinu ,tak jsem si všimla dvou kluků co tam šťouchali do třetího (myslím,že určitě náznak šikany). Toho kluka mi bylo hrozně líto a uvědomila jsem si,že být kluk tak budu zřejmě na jeho místě, protože já jsem taková ta stydlivá, tichá. Takže opravdu děkuji bohu ,že jsem holka, protože holky na stavebce myslím (myslím:D) nejsou tak šikanované. Ale opravdu nepochopím ty co takhle ubližují ostatním, omg jsou fakt velký gááánstři.
Za zbytek dne se nic razantního nestalo a ani nestane, akorát že nenávidím svojí ofinu a opět lituju ,že jsem si jí sešmikala. Já už to chci mít zase dlouhý, nojo tak si rok počkám zas xD.
dole fotka Missynky, sice taková buzerantská růžová,ale neva ;)

fotky nový

21. září 2008 v 11:38 | Elis |  Slečna Elis
Nuda, ale kdo chce může je čeknout ;)
A je to focený mým kreténským mobilem a navíc venku nesvítí sluníčko,takže je to tam houby vidět xD

ofina, špeky a lenivost

20. září 2008 v 19:06 | Elis |  Denní dění
Tak jsem se předchvílí konečně odhodlala a vzala nůžky do ruky a ufikla ofinu. Je to samozřejmě zubatý a vypadá to jak emopatka, ale mamka prej vůbec nic nepoznala. Fajn, nějaká extra změna to není,ale pro mě jo... vždyť jsem celý rok chodila s pírkama ve vlasech xD , teď bude mít konečně ofina oddych od pírek.
Dneska jsem si říkala ,že se budu celý den pilně učit,uklidím si pokojík, vyčistím klec osmákovi, ostříhám si nehty na nohách xD,vynesu koš v pokojíku (který mi tam hnije asi 3 měsíce, mě to nebaví vynášet ne),půjdu si koupit barvu na vlasy...hm a co jsem nakonec dělala? Celej den jsem čučela na televizi nebo komp xD. Bych měla získat titul největšího lenocha na světě.
A od zítřa ( dneska ještě ne, mě čeká gulášek od mamky8)) už fakt hubnu! Mě dneska nasraly moje špeky, když jsem si zkoušela takový nádherný černý kalhoty a byly mi malý nebo velký:/. Mají blbý číslování- L,M mi byly příšerně velký a S jsem nenatáhla ani přes stehna. To mi vrthá hlavou, protože ty kalhoty faaakt chciiiiii !
a ještě něco...tenhle miniobrázek Missy se mi děsně líbí :)↓

nudá

19. září 2008 v 14:28 | Elis |  Denní dění
Ráda bych někdy napsala nějaký článek, který by někoho zaujmul nebo pobavil, ale jaksi nemůžu, můj život je jeden velký nudný sterotyp a to mi nedává příležitost napsat o něčem zajímavém. Ale nechci si stěžovat, ničeho tím nedosáhnu. Svůj život držíme ve svých rukách a je na nás jestli bude zábavný, dobrodružný nebo nudný. Nojo,už zase melu kraviny, odpustě xD
Ráno jsem musela vstávat dřív, protože jsme měli od půl osmé laborky. Úplně zbytečná hodina (mohla jsem radši spát),jenom jsme tam seděli a četli nějaký pravidla, a počítali hasící přístroje xD. Ale zbytečnější hodina je stejně výpočetka- Losos (učitel xD) většinou příjde do třídy na posledních 5 minut,takže celou tu dobu předtím čumím jen na prázdý monitor, protože ani ten blbej net nejde.
Pak matika, němčina, angličtina, zeměpis....a co vám to sem vůbec píšu ,když to nikoho nezajímá.
Supr, kočka mi právě rozlila čaj. To už se jí jednou podařilo mi polít sešity, ale naštěstí jsem je měla většinou prázdné ,takže stačilo jen koupit nové xD (ona je Missy hroznej závislák na vodu...leží vždycky v umyvadle a čeká ,až jí někdo pustí z kohoutku vodu xD).
A teď zazní má velmi milovaná věta... Nevím o čem psát,tak končím.Mějte pěkný víkend, já ho zřejmě proležím. A to mi připomíná,že se mi nějak teď zavírají oči, asi půjdu chrupkat. Ale ještě předtím bych si měla uklidit pokojík, mám tam děsnej bragl...a to jsem to tam většinou měla tak krásně uklizené, jenže od té doby co je škola,tak na to vyloženě seru.
A PROČ MI KSAKRU NEJDOU DĚLAT ODSTAVCE? jo nic, dobrý, už jdou xD

der, das, die

17. září 2008 v 18:03 | Elis
Taky když jdete k zubaři, tak jste totálně ustrašení se zamrzlým obličejem ,ale když od zubaře odcházíte ,tak jste šťastný a vesele koukáte po lidech v čekárně ,které to ještě čeká? Já jooo xD. Dneska zrovna.
NENÁVIDÍM němčinu a matiku. Prostě mi to vůbec nejde. Zatím jsme probírali v matice asi 4 látky a z toho nechápu ani jednu. A v němčině jsem se zasekla u výslovnosti slovíček, a to už probíráme časování sloves. Supr xD
U Lonely tear jsem četla, že existují lidé co prožívají, přežívají a užívají život. Já ho prostě fakt jenom přežívám. Příjdu vyčerpaná ze školy, jdu se učit, potom mrknu na internet a záhadným způsobem už je večer a já jdu spát. A takhle se to teď opakuje furt dokola. Vám říkám-můj život je vážně velmi velmi akční xD.
To je vše já vážně nevím co psát a navíc mému počítači opět šibe ...napíšu třeba 2 slova a už se mi na monitoru objeví přesýpací hodiny. Achjo, nechce si se mnou někdo čenžnout kompa?xD


nějak často píšu do téhle rubriky ne?xD

14. září 2008 v 12:43 | Elis |  Denní dění
Au, mě teď bolí břicho a mám nějakou sračku, protože u nás spala ze včerejška na dnešek Míša a já se nějak přežrala a teď to chce ven xD. A nejhorší je, že nám došel toaleťák a jsem líná dojít ho koupit, takže musím používat obaly od vložek xD. Ježiš o čem to tady píšu proboha , fuj já jsem nechutná já vím xD.
Teď jsem dopsala úkol z angličtiny a jeho zadání bylo napsat nějaké činnosti, co děláme ve volném čase. Jsem prvně myslela,že tam napíšu jen klasicky komp a televize, ale nějak jsem se nakonec rozepsala a zjistila jsem,že je náhodou dost věcí ,co by mě ve volným čase bavily dělat (samozřejmě kromě sportu že xD). Jenže u mě je těžký se k těm věcem dokopat, jako třeba například napsat další díl elis the strange :D,nebojte bude co nevidět, snad xD. A taky jsem tam napsala, že ráda vařím. Hm ráda sice jo,ale výsledek podle toho nevypadá...třeba dneska jsem zkoušela dělat palačinky a vůbec mi to nešlo obrátit, takže z toho vznikla jen roztrhaná hmota. Kůl xD. A to jsem si myslela,že palačinky jsou jediné jídlo,které mi jde. Tak né no :D.
Ach, nyní si sladce užívám poslední hodiny bez rodičů, protože za pár hodin se vrátí od babičky a zase mi zaberou počítač :/. Jak já zavidím vám, co máte počítač pro sebe a máte ho pěkně v pokojíku .To je hrozný ,když máte počítač přesně v chodbě, kudy se neustále pohybují rodiče a čumí vám přes rameno, co děláte. To vždycky hážu na lištu a dělám ,že si prohlížím obrázky. Jako né že bych tam dělala něco úchylnýho xD, ale prostě nemám ráda, když rodiče třeba čtou ,jak píšu článek na blog. Nebo když si s oblibou prohlížím fotky na líbku a pak to komentuju xD.
Taak zatím a uživejte posledních hodin, páč zítra je....vy víte co :!.
Jo a děkujuu za pochvalu designu :))

pátek dvanáctého devátý dva tisíce osm

12. září 2008 v 18:05 | Elis |  Denní dění
Tentokrát jsem se ráno vzbudila docela s dobrou náladou, vždyť jen přetrpět 5 hodin a "crrrrrrrrr" a jdem domůů a je vííkend. Miluju ten poslední schod z tý hnusný školy xD...(ehm, zrovna dneska jsme měli zemák a učitel tam pronesl,že byla naše volba ,že jsme na tuhle školu šli, to je fakt -proč si teď na ní stěžuju,když jsem si jí SAMA DOBROVOLNĚ vybrala? Achjo,to jsem celá já xD)
Odpoledne jsme si s Hančou dali sraz s ice.princess a šli do čajky. Je to děsně fajn sejít se s někým komu čtete blog :).Je to strašně střelená a zajímavá holčina (ale to už jsem mám za to v jednom článku psala), určitě jí za pár let uvidím v nějaké telenovele nebo na pódiu xD. A navlíkla mi takový pěkný korálky a to mě přimělo k tomu,že si taky nějaký skusím navlíknout a obmotám si celou ruku, děsně se mi to líbí 8). Jinak jak jsme si povídili,tak jsme se dostaly nějak k tématu kluci. A to mě přivádí k tomu,že poslední dny myslím pořád na to,že mi chybí nějaký vztah. Láska patří přece k životu a já pociťuju lásku leda tak k monitoru od počítače. Závidím těm šťasným zamilovaným párům, prostě závidím xD. Achjo, potkám někdy vůbec toho pravého?

hnusný vedro

10. září 2008 v 16:10 | Elis |  Denní dění
Dneska škola celkem pohoda, až na to,že jsem dostala 4 z němčiny. Mě ta němčina prostě vůbec nejde a řekla bych,že mi to nejde jediný ze třídy. Což je velice divný, když jsem přeci ten šprt? (jinak doufám,že mi blog nečtou rodiče, protože bych nebyla ráda kdyby se mamka o té čtyřce dozvěděla, chci být totiž zítra doma a nejít do školy. Čtou vaši rodiče váš blog? Moje mamka na to neumí najet, takže pohoda, ale tátu už jsem jednou viděla jak si ho prohlíží :/)
Nesnáším tohle počasí. Ráno to vypadá na bundu a odpoledne se příšerně potím v autobuse. Nojo, o prázdninách jsme byli zvyklí vstávat v jedenáct, takže nám to bylo šumák, ale teď :!. Ať už je zima, to je pak zaručený ,že bude zima i odpoledne. No...ikdyž někdy taky ne že xD.
Týjo, mám teď nějak dobrou náladu. To bude asi tím,že vy budete zítra pěkně zařezaný v lavicícha a mile se přetvařovat na učitele, a já budu pěkně chrupkat v postýýlce xD.Jéje se aspoň jednou pořádně prospím.
Tak já jdu zkouknout futuramu (už jsem se na ní pěkně dlouho nedívala) a přitom papat ten výýýýýýýbronej makovej štrúúúúúúúúúúúúdl a popíjet tu krátsně bublinkovou kofoluuuuuuuuu 8).
a ještě něco...tam dole je můj pokoj snůů x)↓

offina

9. září 2008 v 16:33 | Elis |  Denní dění
Nesnáším svoje vlasy.
Před asi 3 roky jsem si nechala od kadeřnice udělat ofinu,ale vypadala jsem jako naprostý idiot, tak jsem si jí po roce sestřihala a hodila na stranu a vypadala jsem ještě jako větší idiot. A teď už mi ofina dorostla do solidní délky, jenže mi příšerně padá do obličeje a vypadám jako největší emouš, takže jí prostě vždycky přicvaknu do pírek, a vypadám zase jako idiot.
Já už chci změnu,já to nechci nosit furt stažený v pírkách, ale šíleně se bojím,že tu ofinu zase blbě sestříhám a budu vypadat ještě hůř jak idiot.
Tenhle článek nevím jestli pochopíte, vlastně ho ignorujte, ale já jsem vážně zoufalá. Blbý vlasy, půjdu dohola! A bude pokoj ;)
Co vy a vlasy? Taky máte takový "trauma", nebo vám to pěkně sedí a řešit to nemusíte?
Jinak dole fotky ,jak šel čas s mými vlasy ↓

blabla plus fotka do playboye xD

8. září 2008 v 15:33 | Elis |  Denní dění
Začíná nový týden a já už ho chci začít jinak. Minulý týden byl příšerný...domů jsem se vrátila naprosto vyčerpaná, bez nálady, s myšlenkami ,že nenávidím svět a s občasnou chutí se rozbrečet. Ale ode dneška už to bude snad jinak, už na tu školu a spolužáky prostě seru, tak jsem holt zase ta šprtka a tichá šedá myška ,asi holt jsem podle nich taková no xD.
Škola mi dneska utekla nějak rychle,tak doufám ,že mi tak rychle uteče i tenhle týden, tenhle měsíc, i tyhle 4 roky xD. Jinak přišla jsem domů, sundala boty z noh a prostě naprostej puch xD (zase jsem byla totiž celý den v balerínách,co mi z nich příšerně smrdí nohy),ale takovej smrad to jste ještě nezažili xD. Dokonce i Missy se netvářila ,že by jí to vonilo xD.
Já už nevím co psát, to víte, můj život není nějak zábavnej a skvělej :D.
Dole fotka missynky xD

vrr

7. září 2008 v 14:29 | Elis |  Denní dění
Včera jsem si myslela, že si alespoň trochu pospím, ale nepospala jsem si, musela jsem vstávat v osm (stejně jsme vyjeli až v půl dvanáctý) ,protože rodiče napadlo udělat si rodinnej výlet na Kleť (taková hora v jižních čechách, myslím, že jí znáte:D). Naprosto rudá a udýchaná s naprosto (ale úplně naprosto) propoceným tričkem jsem se doplahočila nahoru a všichni na mě civěli, protože oni si samozřejmě jeli lanovkou, ale my tam museli po svých :/. Prostě nesnáším tůry, nevím co z toho ty lidi mají xD. Domu jsem pak přijela šíleně utahaná a šla jsem si lehnout někdy v půl devátý nebo kdy vlastně.
Dneska jsem už celý den nějaká protivná, protože zítra je škola :-!. Nemám ráda neděle, celý den musím myslet na pondělí xD. Ach, ať už je zase pátek odpoledne 8).
Jinak osmák je děsnej hajzl. Chudák Missy se k němu jenom na metr přiblíží, nic mu nedělá, a on začne pištět jak o život. Je kvůli tomu přestěhovaný v obýváku a mamka je na nervy z těch pilin,co mu padají z klece, když se ho snažím chytit.

Páátek

5. září 2008 v 13:59 | Elis |  Denní dění
Lidi on je pátek, jůchůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů

bez nálady

4. září 2008 v 18:36 | Elis |  Denní dění
Omlouvám se,že nějak moc nepíšu na blog,ale vůbec se mi nějak nechce.
Příjdu domu ze školy a jsem prostě absolutně bez nálady a při pomyšlení na školu se mi udělá špatně. Tak co ,myslíte si ,že jsem zapadla? Haha. Jsem prostě braná za tu nejtišší, nejnudnější, nejhnusnější holku ze třídy. A radši nechci věděť ,co si o mě moji spolužáci myslí dál:D. Neuvěřitelně se těším na víkend a neuvěřitelně se těším na letní prázdniny a uplně nejvíc na konec těhlech 4 let.
Vím, že mě neberou protože já to mám prostě v povaze být neuvěřitelná stydlivka, ale holt taková jsem,budu to mít v životě ještě těžké.
Jinak alespoň jedna dobrá zpráva dne- mám osmáčka ale ještě netuším ,jak se bude jmenovat xD.

první školní den...

2. září 2008 v 14:43 | Elis |  Denní dění
...začal tak jak jsem předpokládala. Prostě nekokážu za nikým jít a říct mu ahoj. Jsem hrozná xD. A druhý den tam už byli všichni tak nějak seskupinkovaný ,takže jsem fakt ráda ,že je tam ta Hanka xD. Škola je hrozný bludiště, učitelé docela ujdou, ale už chci prázdniny prostě ,nebo se vrátit zpátky do základky xD.
To je vše,nějak nemám na psaní náladu xD.