Srpen 2008

fak skůůl

30. srpna 2008 v 17:58 | Elis |  Denní dění
To není možný. Dnes naposled vysedávát do rána u kompu ,zítra popřemýšlet o tom, co si vzít první den na sebe do školy, udělat nehty a dát si masku, a pozítří? Konec prázdnin, začátek školy. Když začínaly prázdniny, přála jsem si ,aby už byl konec. Je konec, přeju si, aby byl začátek prázdnin. Nojono ,to jsem celá já xD.
Už asi měsíc si spolu s mamkou stěžujem ,že do tý nový školy nechcem. Nojo ,ale tak mamka tam jde jen na první den, na nějaký rodičovský uvítání bo co, ale co já ?Já tam budu muset být 4 roky xD.
Achjo ,ten první den bude trapas jako xD. Tam budu stát jak kůl v plotě. Omg. Škoda ,že mi táta nezařídil toho zubaře prvního září xD.
Já tam tak nechci xD

jasný, všichni zrušte blogy

30. srpna 2008 v 17:18 | Elis |  Pán blog
Blog je něco jako váš deníček. Chápu, deníčky jsou většinou tajné a proto nechcete ,aby je četl někdo známý. Ale proč vlastně vůbec? Proč tajit ta slova, která naťukáme na klávesnici? Proč nechctít ,aby naši blízcí věděli ,co jsme za den prožili? Proč od svých kamarádu nepřijmout pomoc a pak si stěžovat ,že jsme na světě sami? Nepochopím, asi jsem nechápající člověk.
Těhlech pár slov věnováno jedné bloňdaté slečně, které si nesmírně vážím, ale nějak jí poslední dobou nepoznávám, ona ví o koho se jedná.
Počet komentářů: nezjištěn

Den blbec

30. srpna 2008 v 12:46 | Elis |  Denní dění
Dneska jsem do tří vymýšlela další díl povídky. Ráno vstanu ,vesele zapnu komp, hledám povídku ,abych jí zveřejnila a pak mi dojde ,že já hovado tu povídku večer neuložila. Tak na*raně odejdu do koupelny, kde vidím Missy, jak líže Savo, takže jí střčím do umyvadla a vypláchnu jí tlamu, samožřejmě jako dík mě poškrábě. Tak se radši začnu malovat a stříkat si lak na vlasy, krerý se mi dostal do očí. Takže si je vypláchnu a pečlivě namalované oči můžu dělat znovu. Pak mi napíše Hanka ,že se mnou do města nejede, takže tam musím jet sama. Přijdu na zastávku a před očima mi ujede bus, takže čekám krásných 15 minut na další. Dojedu do obchodu a už nemají tašku s kočičkama ,kterou jsem chtěla. Tak se jdu aspoň podívat po tužce na oči. Obešla jsem do 4 drogerií, ani v jedné neměli černou tužku, jen samé bílé, červené,zelené (proboha kdo si na to sebe dává?:O). Tak velmi radostně jedu autobusem zpátky domů, kde mi zapadne prstýnek za sedačku, snažím se ho vylovit a dělám tam šou nějakým malým parchantů. Prstýnek jsem samozřejmě nevylovila. Když vystoupím, jdu alespoň koupit něco k jídlu kočce, přinesu jí to domu a ona mi to nafoukaně odmítne jíst. Fakt kůl jako, a to je teprv poledne.
Jdu hodit sebevraždu xD
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
aktualizace 16:35: povídku jsem si ještě pamatovala, tak jsem jí před chvílí sesmolila a zveřejnila , kočka žije, tužku na oči jsem nakonec koupila tady u nás na Máji, ztracený prstýnek si koupím v pondělí nový a nejedu s rodičem na žádnej rodinnej trapnej výýlet .
Život je hepy xD

colours

29. srpna 2008 v 23:03 | Elis |  Slečna Elis
Řetězáčky mě poslední dobou nějak baví. Tak tady je další, tentokrát o barvičkách, tak to můžete čeknout jestli to někoho zajímá :).
O růžové..
Líbí se ti růžová? No...:D...všude píšu jak jí nemám ráda atak dále,ale vlastně mi ani tak nevadí. Spíš mi vadí slečny, které jí neustále nosí na sobě.
Děláš často dizajnky s růžovou? čéče každý den
Oblékáš se hodně do růžové? Ne. Asi jen jedno, dvě růžové třička mám.
O modré..
Tvůj názor na modrou? Modrá je dobrá;)
Máš teď něco na sobě modrého? Sklamu vás, ale ani kalhotky nemám modrý :´(.
Vidíš ve snech modře věci, které modré nejsou? Já nevím, nějak si toho moc ve snu nevšímám xD.

self-interest

29. srpna 2008 v 18:29 | Elis |  Denní dění
Jsem sobec. Neuvědomuju si to,ale jsem. Pořád si na něco stěžuju, pořád za vším hledám zlé a pořád myslím jenom sebe a né na ostatní. A jsem šíleně rozmazlená. Když jsem dneska zapínala počítač ,všimla jsem si dole na ploše ikonky hry, kterou jsem od táty před půl rokem strašně chtěla koupit. Objedal mi jí na internetu za dva tisíce, a kolikrát jsem jí na za tu dobu hrála? Jednou. Prostě mě přestala bavit, tak jsem jí jak malý děcko odhodila. A zodpovědnost mi asi taky nic neříká. Dneska jsem se po hodně dnech konečně rozhodla vyměnit křečkovi vodu a jídlo (hlavně že se tu doma kolik dní válím na prdeli a nic nedělám) , přijdu ke kleci a tam se naprosto zesláblý křeček plazí po zemi, oči má naprosto zanícené a ze srsti už mu vylézají kosti. Rozbrečela jsem se tam na místě. Jsem neschopný člověk.
Prosím ,dejte mi někdo pořádnou facku.

Kdybych byla, byla bych

27. srpna 2008 v 14:49 | Elis |  Slečna Elis
Moc starý , moc dlouhý ,ale přece jen si to vyplním:) (k tomu nápadu mě přivedla luss )
Kdybych byla ovoce, byla bych... banán (skrývám se pod povrchem)
Kdybych byla barva, byla bych... černá
Kdybych byla zvíře, byla bych... pavouk (pěkně zalezlá v koutu)
Kdybych byla domácí spotřebič, byla bych... počítač
Kdybych byla kniha, byla bych... carrie
Kdybych byla oblečení, byla bych... tričko s výstřihem xD

frý , tů , van ,gouuuuuuu

27. srpna 2008 v 3:42 | Elis |  Denní dění
Dneska (vlastně včera) jsem si stáhla gimp. Hm, čuměla jsem na to skoro celý den a jediné co jsem na tom dokázala vytvořit bylo,že jsem otočila obrázek (potlesk). Na mě je prostě gimp moc složitej, asi zůstanu u photofiltru xD.
Dneska (vlastně včera) jsem měla takový filmový den. Shlídla jsem pár filmů, tak si můžete přečíst jak mě (ne)zaujali :
Temný rytíř -Místy jsem se tam ztrácela v ději, protože je to film s titulkama a já to jaksi nestíhala číst ,takže jsem buď jen sledovala postavy a nesoustředila se na titulky, nebo jsem četla jen titulky a nesoustředila se na postavy a děj xD. Ale každopádně dobrá podívaná, a Joker prostě nejlepší.
Soudný den
- Ten film jsem si pustila s nadšením, že bude patřit do kategorie katastrofických filmů (a já katastrofický filmy zbožňuju). Jenže to nadšení ze mě po chvíli opadlo, protože to vůbec katastrofický film nebyl. Taková zabíjená ,občas pořádné nechutnosti, krev a hlavně mě dostalo ,že lidé (teda vlastně potetovaní divoši),kteří jsou 25 let mimo civilizaci v karanténě si tam tančí kankán xD.
Hancock
- Taková celkem hovadina o superhrdinovi, kterýho lidi nemají moc v lásce, protože za sebou většinou zanechává spoušť. Ale některé jeho hlášky stály celkem za to:D.
Armagedon
- Tak já myslím,že o něm ani moc psát nemusím,protože ho všichni jistě znáte. Katastrofický , krásný a místy vtipný film, který miluju a mohla bych na něj koukat pořád dokola dokolečka:)
Dneska (vlastně dneskaxD) se mi nějak vůbec nechce spát...prostě nejlepší vysedávat do noci (do rána) u kompu, všude ticho , rodiče mi nekoukají přes rameno, co tam dělám , missy se mi občas otře o nohu a já si tu pojídám hroznový víno. Achjo, bude mi to chybět až příjde...to né moc hezké...né moc milé...né moc veselé slovo... ŠKOLA!

footky

26. srpna 2008 v 21:40 | Elis |  By me 8)
Aneb co vznikne, když drží Elis v ruce foťák;)

žblept

25. srpna 2008 v 15:47 | Elis |  Denní dění
Všichni píšete v článkách , že se blíží škola...tak budu kůl a taky napíšu :D. Panejo, za týden touhle dobou už budu doma brečet ,jak nesnáším svojí novou třídu xD... ale tak nebudu hned za vším vidět vše zlé,třeba budou v pohodě (kravina- budou to blbci :D). Hele pardón ,že pořád v článkách otravuju s tou novou třídou, ale tak jako chápejte, pro mě je to změna, když už se nevrátím na naší základku, kde jsem se nemusela učit, nemusela jsem cvičit!!! a v pátek většinou nechodit do školy xD. Já na žádnou blbou střední nepůjdu ,zůstanu doma a hotovo. Moje děti se budou učit doma, aby nemuseli zažívat to samí jako já...no...ikdyž vlastně ne, pošlu je do školy, ať si to parchanti taky zažijou :D.
Co je u mě novýho? Tak čekáte správně odpověď- nic. Teda až na to,že nebudu jezdit s Bohuškou na nákupy, protože zdržet se s ní v DMku půlhodiny fakt není normální. A koupila jsem si kravatu ,kterou si neumím zavázat ,takže mi zřejmě bude ležet v šubleti (nebo v šupleti ,nebo prostě v zásuvce, chápete ne) s ponožkama a kalhotkama..no fuj,ta se nemá:D.
Tak já končím, dlouhý články to není nic pro mě.
Ne, vlastně ještě něco...přečtěte si tohle , já se u toho tak natlemila, že jsem si ani nevšimla že mi kočka skoro slízala celej nanuk. Twistra, její oblíbenej :D.

L♥ve Bl♥gs

25. srpna 2008 v 13:39 | Elis |  Pán blog

Nevím co to do mě vjelo, ale nějak mám chuť vypsat moje oblíbené blogy a k nim nějakej ten komentář xD
sasanka:)...moc miloučká a krásná ,bloňďatá holčina

Anemia
Tuhle holku žeru. Mňam,mňam:D. Ta holka má styl a nečumí na to co je právě teď in, a to je to co mi na ní tak líbí:). Vždycky jsem natěšená až se na jejím blogu objeví článek:D

Bety
Bety a její nejúžasnější designy, které jsem kdy viděla. Už se známe z blogu trohu dýl, vždyť ty víš:)

Zajímavá holčiná, ukecaná a správně prdlá:D. Jsem ráda ,že jsem tě poznala a někdy mi můžeš něco vyrobit z korálkůů:D

ideantka
Snílek náš zamilovanej do profesora češtiny :)

Krásný blog, krásný básničky. Moc zajímavá slečna :))

Trápení, smutek ,ale i radost ze života. To je prostě puberta:). Skvělá osůbka.

Hodně podobné vlastnosti a povaha ,a též podobné zájmy.

Vytvořil se vám na tváři kukuč alias kakabus? Tak jděte na její blog a úsměv se vám zase protáhne nahoru :D.

mihi
omfg:D. Mihi a její články jsou fakt cooool =D

Škoda ,že ten blog byl naposled aktualizovaný v červnu xD. Každpádně majitelka blogu je dóst hustá holka a obě spolu milujem Zaca Erfona xD (nebo jak se píše:D)

yudith
Spočítat kolik tahle holčina změnila blogů a přezdívek je fakt marnej boj :D. Ale je to suprácká slečna ;)

Tak já jen můžu dodat,že tyhle blogy na stoprocent dopuručuju;)

ZzZz (nebo jak se to píše,když chci vyjadřovat spánek:D)

23. srpna 2008 v 19:11 | Elis |  Denní dění
Jsem teď poslední dny nějak pořád sama doma, protože mamka je u babičky , táta v práci. Vždycky jsem se rozčilovala ,že tu furt jsou a otravujou, a když už tu nejsou ,tak je to takový zvláštní....jako za celej den s nikým nepromluvit to není moc dobrý:D. A není tu nic k jídlu, protože já jsem líná se namalovat a dojít do obchodu ,takže tu jím kuličky do polívky, celkem dobrý jsou x).
Dneska mi nejel komp, takže jsem celý odpoledne prospala a jsem celá protivná a nějak nemám na nic náladu. Se vůbec divím že píšu tenhle článek.

nojono,na to čumím asi deset minut a prostě titulek mě žádnej nenapadá:D

21. srpna 2008 v 13:33 | Elis |  Denní dění
Ježiš mě se poslední dobou zdají totálně kokotský sny. Třeba dneska se mi zdálo,že jsem jela na tábor a vzala jsem si tam sebou Missy a bývalýho kocoura Bertíka, a jela jsem tam ještě s Bobinou a Sofií (teda nevím přesně jestli to byly tyhle osoby:D) ,a všichni nás tam šikanovali a pořád jsme měli noční hlídku xD.
Já se ráno vzbudila úplně spocená...a ještě jsem si tak minutu přemítala v hlavě,že to byl jen sen xD.
Jak já nesnáším tábory....ok byla jsem sice jen na jednom :D,ale ta zkušenost mi bohatě stačí. Byl to koňský tábor ...(ani nevím proč jsem tam jela,když jsem se koní bála :O) a ze začátku tam bylo asi 20 koní,jenže pak se tam všichni pohádali a zbyli asi jen 4 a na nich se střídal celej tábor xD. A pamatuju si jak jsem byla šťastná, když se zrušila stezka odvahy a sjíždění vody xD. A to mi mamka a taťka říkali ,že když byli oni malí,tak museli na ty jejich pionýrský tábory povinně každej rok. No mě by šmejklo.
Ok, to jsem trochu vybočila...tak zpátky k dnešku...teda vlastně k včerejšku...
Šli jsme s máti koupit nějaký potřeby do školy ( do tesca,tam maj akce xD). Si pamatuju když jsem byla menší jak mě to vždycky bralo...celá šťastná jsem lítala z regálů k dalšímu regálu a házela do košíku pastelky,fixi,bločky a tak dále. Nojo ,ale letos jsem to tam jen hodila a ani si pořádně nezkontrolovala číslo sešitu a naházelo jsem si tam propisky a doma jsem pak zjistila že jsou to pentilky xD. A pak jsem ještě zašli k šikmejm a mám tenisky za 69kč:).
No a dneska klasika...komp ,telka a hudba. A taky jsem zametla kuchyň xD. A večer jsem si plánovala ,že u nás bude spát Haník ,protože mám konečně volnej byt,ale jaksi nemůže :/.Tak zkus tátu ještě přemluvit :D.
Jo a taky jsem ,jestli jste si všimli, trochu poupravila design ,nějak se mi to nelíbí a furt bych to předělávala, v nejbližší době bude novej.
Zdaar

sale 75% 50% 30%

19. srpna 2008 v 13:26 | Elis |  Denní dění
Poslední dobou ,když se ráno vzbudím a kouknu do zrcadla, tak mám nesmírnou chuť vzít nůžky do rukou a ostříhat si vlasy na ramena a pořádně prošmikat ofinu. Tak vždycky dojdu pro ty nůžky, už je držím v ruce , jenže se zamyslím a chytne mě zase chuť že chci mít vlasy co nejdelší a žádnou ofinu. Ani nevím co chci xD.
Dopoledne jsme po hódně dlouhý době vyrazili s mamkou do města na nákupy. Obchod Terranova nemám zrovna moc v lásce (kort když tam pracuje takovej jeden páprda ,co tam hlídá, a furt za tebou leze a blbě čumí) ,ale protože tam mají slevyyyy,tak jsem u pokladny nechala 249kč...a víte co jsem si za to koupila? 3 třička a jedny kraťasy. Prostě sleva to je nejkrásnější slovo na světě. Vždycky jsem z toho úplně hotová,protože někdo si koupí tričko za plnou cenu a já to mám pak dvakrát levnější. Hele ani nepamatuju kdy jsem si naposled něco koupila bez cedulky sleva:D. Možná tak rohlík,to jo :D.
Pak jsme ještě chodili po různých bižuterichí a mám nový dvoje naušniče a krááásnej řetízek se srdcem,samozřejmě ve slevě. A pak ještě takovej krááásnej delší top z Pimkie (původní cena 900kč a já ho mám za 200kč:D) .
Já vím ,že tyhle moje kecy o slevách nikoho nezajímají,ale když já jsem tak nadčená a děsně šťastná:D. Jak málo stačí k radosti:P

asdf jklů (nesnáším psaní všema deseti:D)

17. srpna 2008 v 17:49 | Elis |  Denní dění
Jak žijete? U mě fajn,ale znáte to...mohlo by být líp.
Včera jsem byla v kině na Kun fu panda xD, plnej sál dětí a my dvě s Míšou xD. Odpoledne jsme jeli mrknout do města na nějaký hadry a řeknu vám ,že celej svět se točí jen kolem peněz. Podle mě takový ty kecy,že nejhlavnější je jaký jsme uvnitř v dnešní době ani v jiný době neplatily. Když máš prachy -máš všechno, za peníze se dá koupit všechno. I láska,sice falešná,ale láska. Možná se mnou nebudete souhlasit, ale peníze podle mě vládnou světu.
Dneska klasicky válečka u televize a táta slaví kulatiny ,takže navíc pár kalorií do těla. Taky se mi celkem vzpomatoval počítač (ještě před pár dny se mi spouštěla jedna stránka snad hodinu /nojo tak asi půl minuty:D/),takže jsem si stáhla konečně nový písničky do mobilu. A konečně taky můžu sledovat Futuramu bez neustálého zase-ká-ká-vání,mimochodem ten seriál je boží.
jo a kkarroll mi přeposlala takovej menší řetez

fajn:D

15. srpna 2008 v 4:34 | Elis |  Denní dění
Včera super odpoledne s holkama=D. Ice.princess to je prostě nejukecanější a nejbláznivější holka, tu by jste museli poznat:D
A ze včerejška na dnešek spím u Míšy...je půl páty ale my jsme poměrně dost živý a lehnout si ještě jentak nepůjdem, ještě musíme dát masku jako v americe:D a shlídnout nějakej film xD
Tak zatím

já myslím že zůstanu u svého účesu :D

13. srpna 2008 v 16:08 | Elis |  Slečna Elis
Na stránce taaz.com si můžute vyzkoušet různé účesy. Samozřejmě tam máte uložit fotku, kde máte vlasy sepnuté, ale já takovou žádnou fotku samozřejmě nemám, tak jsem tam dala normální s vlasama kolem těla . Takže mi tam ti vlasy moc nesedí,ale neva xD.

kůl holidejs

12. srpna 2008 v 22:43 | Elis |  Denní dění
(moje milovaná nástěnka a missynka:-*)
Pěkný večer vážení,je na čase něco napsat.
Nebojte nebudu vás pohlcovat těma kecama jak se nudím, že žeru jak prase , válím se doma u televize , piju hnusný čaje protože rodiče zapomněli koupit normální pití, z nudy vyrábím "prej" morbidní bárbíny, čumím do blba a stěžuju si jak mám děsný prázdniny . Ne nebojte o tom psát nebudu xD.
Ale o čem jiným mám psát?:D
o ničem.
Tak si pěkně počtěte to nic __________________________________________________________________________
________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________
____________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
sakra tenhle článek vůbec nedává smysl, mám chuť to smazat, ale nechce se mi to mazat. Chápete ne?xD

bárbí

12. srpna 2008 v 13:59 | Elis |  By me 8)
Včera jsem vytáhla ze skříně krabici z dětství ,kde byly moje usměvavé panenky ,knížky o krtečkovi, pískací kačenky a taky bárbínky.
Skoro všechny barbie měly urvanou nějakou končetinu a byly ošmihané na krátko( protože já na nich vždycky velmi ráda zkoušela nové účesy:D). Až na dvě bárbíny. Ty jsem našla v zachovalém stavu,s končetinama a vlasama (teda jenom jedna měla vlasy:D). A tak mě napadla myšlenka proč si je trochu neskrášlit ....(8

úprava sem, úprava tam

10. srpna 2008 v 20:33 | Elis |  By me 8)
Desně ráda upravuju fotky. Ikdyž z toho někdy výjde paskvil , i tak mě to přesto baví.
A protože v televizi nic nedávaj, tak jsem se rozšoupla ve photofiltru a nějaký fotky upravila. Samozřejmě je na nich kdo jiný ....než já:D

heslo. heslo. heslo

10. srpna 2008 v 11:11 | Elis |  Denní dění
Pořád zapomínám hesla.
Už se mi kolikrát stalo, že jsem zapomněla heslo na blog a musela jsem ho přes email změnit. A když si ho vždycky změním,tak si pak vzpomenu na to předešlý heslo a zase zapomenu to nový xD.
Ale za živýho boha si nedokážu vzpomenout na heslo na icq. Ani netuším jakou odpověď jsem tam psala na kontrolní otázku. Už přes 2 roky zkouším na to heslo přijít,ale prostě to nejde.
A pak nevím hesla u rýzných her, blogů ,profilů a u deviantartu. Vždycky je tam napsáno ,že mi pošlou nový heslo na email,jenže já mám milióny emailů ,a tak si nevzpomínám jaký email jsem tam dávala. A když si vzpomenu na ten určitý email,tak na něj stejně nevím heslo xD.
Prostě bych asi měla dávat na všechno stejné heslo,jenže já se pak vždycky bojím, že mi na to někdo příjde a jsem v prdeli:D.
PS: a to zveřejnění článku v 11:11 není přednastavené ani úmyslné ,mě se to tak vždycky povede nevědomě xP