Červenec 2008

zívy zív

26. července 2008 v 1:05 | Elis |  Denní dění
Jsem celkem ospalá ( skoro tu klimbám u počítače:D). Ale musím přece vydržet...musím projet blogy , zkontrolovat aukro, přečíst emaily (který mi nikdo nepíše,jen nějaká americká stránka mi pošle občas nějaký upoutávky), napsat článek na blog (už se stalo:D) atakdále a proto přece nemůžu jít spát. Musím vydržet co nejdýl na kompu,vždyť pak budu mít čtrnáctidenní odvykačku od počítače x´(.
Achjo,nechci září. Teď si o prázdninách chodím lehnout pozdě,vstávám pozdě,naspím plno hodin a co pak až bude škola? Zas jak kretén vstávat v půl sedmý. Achjo . A vůbec do tý nový školy nechci. Zas nějaký podělaný seznamování s novýma spolužákama a učitelema . Jak já nesnáším nový prostředí a seznamování s lidma .Achjo,achjo. Chci 1.září zase nastoupit do tý naší růžovoučký základky,klidně to tam další 4 roky přežuju s těma bárbínama a huličema. Lepší než nový lidi .
Tak já se jdu mrknout na nějaký eshopy,zatím .

photous Lipno 08

25. července 2008 v 22:14 | Elis |  By me 8)
jenom příroda,celkem nuda,ale můžete se na ty fotky podívat :)

Z P Á T K Y

25. července 2008 v 19:58 | Elis |  Denní dění
Tak mě tu máte :D
...
ale né na dlouho.
Zítra totiž zase odjíždím. K babičce. Pomooc!
Tak se tu mějte P Ě K N Ě :D
Elis

žádný originální titulek mě fakt nenapadá:D

19. července 2008 v 13:01 | Elis |  Denní dění
Mám děsnou chuť napsat článek (což je divný,protože většinou se musím dokopávat na napsání článku ,aby to tu nezrálo prázdnotou), ale je potíž že nevím o čem psát...snad se z toho něco vyvrbí :D....vyvrbí,vyvrcholý,vyjde....snad chápete co tim slovíčkem chci říct:D
Dneska máme rodinnou oslavu (no oslavu ve 4 lidech,naše rodina větší není:D). Takže to tu voní chlebíčkama, sýrovým popcornem (mňááám), zákuskama , vánočním cukrovím (ano,babička vyštrachala ještě z vánoc:D) a tak dále,vždyť to znáte. Ráno jsem kvůli tý oslavě připravovala bowli...takže jsem připravená na to,že jí buď vypiju sama nebo vyleju,protože rodiče mi to nikdy nepijou. A abych řekla pravdu -trochu se mi už motá hlava,protože jsem do sebe kopla dvě skleničky,jen tak na ochutnávku:)
Teď ve mě trochu hrklo,protože jsem zapomněla, kam jsem dala naušnice od táty pro mamku (schovává si dárky vždycky ke mě:D,protože samotnýho ho nikdy nenapadne kam to schovat),ale nakonec jsem si vzpomněla. K plyšáků jsem je schovala.
A teď ve mě hrklo po druhý,protože jsem nemohla najít missynku. Hledala jsem jí tu po celém bytě a nic. Naštěstí pak jsem uviděla jak se v hale hýbe krabice. Dilina do tý krabice skočila a pak se to za ní asi zaklapno a nemohla ven:D. To mi připomíná že nikdy neumím otevřít dveře od vlaku. Ježiš co to melu,vždyť to s tím nemá nic společnýho:D
Zítra,jak už jsem tu asi několikrát zmiňovala,jedu na to lipno s holkama. Měla bych si zabalit,ale nějak se mi do toho nechce. Radši sedět u kompu;).
Takže se tu mějte hezky,já jsemt u za týden cobydup ;))

chci si napustit teplou vanu

18. července 2008 v 16:54 | Elis |  Denní dění
Ta studená voda mě už pěkně štve.Neteče nám teplá voda a tak furt ohřívat ohřívat vodu .Včera mamka dokonce nechala asi třičtvrtě hodiny zaplou vodu na sporáku,protože se zakecala s kamarádkou ,a pak sprdla mě že jsem jí na to neupozornila. No co ,tak jsem si myslela že něco vaří :D.
A pak mě ráno skoro zase sprdla ,protože jsem si zabouchla doma klíče (a to jen kvůli ní,protože jsem jí šla kupovat dárek !) a volala jsem jí do práce. Jo a ještě předtím než jsem volala jí,tak jsem volala k nám na pevnou z budky (protože táta byl ponoční) a ten krám mi sebral 20kč :/.
Jinak co já a prázdniny? No já myslím ,že slovíčko nuda napoví. U babičky se celej den válím na gauči a čučím na všechny seriály co vysílá nova (dokonce mě začaly bavit i kriminálky :D) a když přijedu domu tak čučím do monitoru a hraju online hry (teď mě chytl kulečník a horolezci). No prostě vzrůšo prázdniny,co mám vám povídat ;)).
A co si furt každej stěžuje že je hnusný počasí? Když je vedro,tak zas každej remcá že moc vedro. Prostě pro mě je tohle počasí přímo ideál...zataženo,občas zafouká a ten nahoře si dojde na malou...a já sedím doma a směju se těm co jsou zrovna na dovolený. No fajn :D, nebudu škodolibá, sama teď jedu v neděli s holkama na lipno a přála bych si aby bylo pěkně.
Mějte se fešně, a mějte aspoň vy fešný prázdniny

za quíz

18. července 2008 v 0:40 | Elis |  By me 8)
Děkuju že jste se holky zapojily (kdo by chtěl ještě stále může xD)...a tady něco skromného jsem si dovolila vám udělat :D. Je to možná trochu tajemný,ale co by jste ode mně čekaly :D
snad se vám líbí...500kč by asi bylo lepší,ale tohle je ode mně z lásky :D

quíz about me

17. července 2008 v 15:28 | Elis |  Slečna Elis
Napadla mě taková blbina,čistě z nudy :-)
Vytvořila jsem takovej kvíz o mně a mojem blogu (nazývejme to kvízem,sice to připomíná bleskovku,ale já bleskovky a takové ty soutěže o nej blogísky nemám moc v lásce ,tak je to prostě takový kvíz jo?:D)
Dole jsou nějaké otázky,tak kdo by chtěl,může na ně do komentářů odpovědět a pokud budou aspoň trošku správně tak vám za to pošlu 500 korun českých. Kecám. Ale něco hezkýho vám za to vyrobím :-)
Já myslím že pravidla jasná,tak lec gou do toho :P
1.Jaká je moje nejoblíbenější kreslená postavička?
a) kačer donald
b) emily the strange
c) datel woody
2.Kdo pak je Missy?
a) můj nejoblíbenější plyšák
b) můj polochcípající křeček
c) moje číča
3.Můj název blogu strange-elis v překladu znamená?
a) šťastná elis
b) krásná,oblíbená,úspěšná elis
c) podivná elis
4.Před kolika lety jsem spatřila poprvé světlo světa?
a) před 14 lety
b) před 15 lety
c) před chvílí
5.Kde že to vlastně bydlím a přežívám?
a) jížní čechy
b) pražačka největší jsem
c) tož na moravě
6.Kdy bude můj blog slavit výročí? (nápověda-stačí se podívat do archivu xD)
a) v říjnu
b) v listopadu
c) nevím,nezajímá mě to,dárek ode mně nečekej :D
7.Můj oblíbený film?
a) high school musicáál mucinky muck uáá
b) moderní popelka (hilarynka je best)
c) dlouhá cesta
8.Moje nejoblíbenější barva?
a) jen růžová to může být
b) modrá je dobrá
c) čččernááá
9.Co dělám ve volném čase?
a) sportuju,miluju sport!!!
b) válení u kompu,jídlo,spaní
c) balení kluků a pařby
10.Kolik dohromady článků už je napsaných na mém blogu?
a) kolem 2000,denně sem dávám hromadu článků,hlavně o billíškovi z th :-*
b) okolo 100
c) míň jak 50
11.Jakou barvu mají moje vlasy?
a) odrůstající černou
b) křiklavě růžovou
c) peroxidní blond
Víc už mě nějak nenapadá,tak to vyplňte ať vím jak dobře mě znáte :D

báj báj

14. července 2008 v 15:15 | Elis |  Denní dění
( obrázek vzniknut za extrémní nudy xD)
Ták zítra zase (nucený) nástup k babičce. Vrátím se někdy tenhle pátek.
Pak jedu s holkama na Lipno. Návrat někdy v sobotu dvacátýhošestýho.
A pak rovnou s rodičema na "úžasnou" čtrnáctidenní dovolenou,kam jinam než ...k babičce. A to se vrátím domu až někdy v polovině srpna.
Achjo jak já to jen bez toho kompu přežiju :´(,tyjo ...to jsou zase prázdniny
no nic
tak vám přeju pěkné prázdniny a jestli budete tvrdnout u babiček tak jako já ,tak vás lituju ,jako lituju sebe :´( :D
...jo a už se opravdu těšm,až se vrátím , a moje návštěvnost blogu 2 lidi za den mi klesne na 0 lidí za den xD

zas jeden čupr víkend

13. července 2008 v 18:36 | Elis |  Denní dění
Tak jsem o tomhle skvělém víkendu byla opět donucena jet k babičce. I přes věškeré škemrání a žadonění,že v pátnácti tu jednu noc prostě sama doma přežiju,jsem neuspěla. Prostě jsem smířená s tím,že v pětatřiceti jako stará panna holt budu muset ještě trávit víkendy u babičky (ještě že je naše rodina pohádaná se zbytkem naší rodiny,protože rodinné návštěvy bych asi už fakt nepřežila).
Byla tam nuda,co bych vám měla vyprávět, celý jsem to tam proležela,prospala,pročuměla a projedla. Už patnáct let do mě babička a mamka hustí ( no fajndeset let,jako batoleti mi to naštěstí neříkali a nevyčítali), že si tam nejsem schopná najít žádný kamarády. Nejsem,já vím. Prostě nedokážu jen tak na někoho promluvit,jít za ním,nebo snad dolejzat,kort když tam kolem nich procházím a oni na mě čumí jak na největšího debila a ještě k tomu se začnou tak debilně smát,že bych v tu chvíli nejradši přeletěla na úplně jinou planetu. Na planetu STRANGE,kde by byl vstup povolen jen těm,kteří jsou na tom podobně jako já...teda pokud někdo takový vůbec existuje,přinejhorším bych byla na té planetě sama a to by mi i vyhovovalo 8-).
Jo a u tý babičky jsem se tak krásně nudila,že jsem vzala mobil do ruky a napsala článek do poznámek(Ale na tom mobilu se zdál delší než jak ho teď vidím :D) a pak ještě vyfotila nějaký fotky

sláva nazdar výletu,zmokli jsme a jsme tu

10. července 2008 v 11:55 | Elis |  Denní dění
Avril super.Praha super. Ale řeknu vám, že žít bych tam nechtěla :D. Mým úhlavním nepřítelem by bylo metru,protože tam já se fakt za nic nedokážu zorientovat. Jinak říkali jsme se s holkama jak celou Prahu prošmejdíme,ale nakonec jsme většinu času trávili v metru a z metra vylejzali do obchodních středisek. A byla jsem v šoku ,že jsem tam ani moc nepotkávala takový ty čupa slečny navlečený v růžový,snad víte co myslím xD. A ani jsem se nezmínila ,že z Avril jsme šli spát na koleje,kde to bylo dobrý až na ty uklízeče cikány co nám bouchaly na dveře xD
Jo a ještě k tý Avril- bylo to fakt super,předtím se mi tam vůbec nechtělo,ale když jsem jí viděla tak jsem vůbec nelitovala :D.A je děsně krásná,usměvavá a krásně štíhlá :D

zíítra Prague

7. července 2008 v 15:10 | Elis |  Denní dění
Tak zítra ráno (ehm budu muset vstávat v 04:30 :/ ) pádím s kámoškama do Prahy na Avril. Jenže já Avril nějak moc extra neposlouchám...no vlastně jí neposlouslouchá vůbec :D,takže se těším spíš do tý Prahy na nákupy,Petřín,mekáč,čajky,zrcadlovej dům a tak ;)). No jo tovíte ,já se do Prahy jen tak nedostanu (jedině tak s našemi trapnými třídními výlety nebo když projíždím kolem),takže se neuvěřitelně těším. Burani ve velkoměstě xD.
Tak si na mě zítra vzpomeňte až se zítra budu tlačit mezi skandujícími fanynkami Avril :)

taky vám docházejí nápady na názvy titulků?mě jo xD

5. července 2008 v 17:11 | Elis |  Denní dění
Tak jsem se rozhodla že vás zase jednou podělím čtením o mém velmi "vzrušující" prázdninovém dnu xD
Ráno jsme jeli s mamkou do města s plánem že mi koupí nějaký boty. Samozřejmě že žádný nemám,akorát mamka si koupila takový krásný boty,šíleně jí je závidím...je to bohužel velikost 41 (takže jí je nemůžu nosit :´( ),ale když jsem si je zkoušela ,tak na jednu mojí nohu pasovaly akorát a z druhý nohy mi úplně padaly :D.Záhada.
Ani si neumíte představit jak mě leze táta na nervy,být s ním čtyřiadvacet hodin denně je fakt za trest. Zrovna krásně od 30.6 (čili ode dne kdy začínaly prázdniny) je nemocnej,takže nechodí do práce a válí si tu šunky doma se mnou.Fakt úžasný. Každou hodinu se musíme střídat o počítač xD,takže si tu nemůžu být vklídku celej den.Naštěstí už ve středu jde do práce,takže pak bude konečně ráj 8).
ŘÍKÁM VÁM...JESTLI OD ZÍTRA UŽ NEZAČNU DRŽET TU POSRANOU DIETU,TAK JSEM FAKT SLABOCH...jak já závidím vám hubeňoučkým :)
jo a málem bych zapomněla na horkou zprávu dne-Já....budu....mít.... TUHLE peckovou tašku xP.Mamka mi to úplně v pohodě schválila a řekla že mi jí zaplatí.No to čumím :D
zachvíli razím do čajky,těším se tam celý den,hlavně na bombaj xD

já to s barvou na vlasy asi fakt neumím xD

4. července 2008 v 21:40 | Elis |  Denní dění
Né jen že jsem si na barvení nevzala rukavice (takže teď moje ruce chytají nejrůznější odstíny černomodré)...já blb si k tomu zapomenu tu barvu smejt :D (víc jak 3 hodiny se mi tam držela xD). Nepřejte si vědět kolik vlasů mi vypadalo :D
Snad aspoň budou vlasy uhrančivě černé 8)

potřebujů utratit peníze

4. července 2008 v 1:57 | Elis |  Denní dění
Stále nemám vybraný žádný dárek za peníze,které jsem dostala za narozeniny. Proč mi sakra příjde že když mám jednou money money,tak u nás v obchoďákách nic nemaj.?! A tak můžu spoléhat akorát na internet....jenže asi jsem divná,ale... všechno mi to na různých eshopech příjde drahý,musíte k tomu platit poštovný,nevíte jestli vám to bude pořádně sedět a musíte se ještě jak kokoti trmácet na poštu. Pak je tu ještě možnost aukra,které je až docela dost levné...jenže to už vzdávám dopředu,protože mi to vždycky nějakej blb zazobanej vyfoukne pár minut před koncem :D.
Tak holt budu zatim jen snít....tak pojďte snít semnou
( tyhle šaty jsou úplně nejkrásnější,koukám po nich už dost dlouho,nojo ale za 1590,- ať se jdou vycpat a to už jsou zlevněný!)
(ach ta kabelka ,jsem v sedmém nebi *-*)
( nádhera ,nádhera...jenže samozřejmě vypadá dobře jen na té modelce že xD)
( o tomhle tílku přemýšlím asi nejvíc že bych si objednala...690 Kč na tenhle eshop zas není tolik xD)
Ach to by stačilo...no nejsou ty věci úžasný?8)

nikdy!

2. července 2008 v 20:33 | Elis |  Slečna Elis
Teď jsem si prohlížela fotky z minulého roku...áá....jak jsem tenkrát mohla vzít do ruky nůžky a ošmikat si moje dlouhý vlasy a ještě k tomu totálně sešmikat a zezubatit ofinu...?!?
Jedno vím-už to nikdy neudělám XD
tady fotky těch kraťolilililinkatých vlasů asi z června07↓
jo a nesmějte se těm lebkovým věcím xD
Ale zase myslím že za ten rok moje vlasy udělaly celkem pokrok 8). A příští rok se budu smát fotkám mých vlasů z tohodle roku jak budou krátký :D

červenec...

1. července 2008 v 16:12 | Elis |  Denní dění
...jak já ho nesnáším.
(fotka-já a moje reakce na červenec XD)
Je zajímavé že dnes,včera i předvčerejškem jsem vstávala v jedenáct ,i přesto že všude (naprosto všude) kolem nás jsou zedníci,dělníci,bagry,pily ,a tak to tam všechno kolem vrčí,bzučí-prostě rachot že by to vzbudilo každého. Až na mě že :). Ta ulice teď u nás vypadá opravdu příšerně....všechno rozkopaný,rozbahněný a nejhorší je když se podíváte z okna a vidíte ty pupkatý (no fajn,některý i svalnatý x)) dělníky ...ne-vlastně nejhorší je když jdete po ulici a ti dělníci na vás přímo ČUMÍ a mají blbí kecy. Třeba když jsem šla jednou ze školy (zrovna na vysvědčení) ,tak se tam dohadovali kolikátky mám prsa. Nepřejte si mít velký prsa :D :/.
Jo a když už jsme u těch velkých prsou,tak dieta zas nic :D. Holt jsem nemohla odolat tý úúžasný margot co jen čeká až jí strčím do pusy. Tak snad zítra začnu s dietou XD. Ale pěkně mě to štve...třeba celej duben a květen jsem dokázala jíst dietně a bez sladkostí...ale teď?Každej večer si říkám že zítra,zítra už jedu zase dietně,ale pak se vždycky ráno vzbudím,dostanu chuť na buchtu a už to jede :D.Nojono....ale žijem jen jednou 8)
↑To na fotce je Missy,ale to jste snad poznali :). Pěkně mě teď ale štve.Celej den leží a je pěkně protivná. Třeba dneska leží celý den na posteli a já jí jak blbec nesu trochu vody,aby neměla žízeň a ona se tam na mě rozmňauká a vrhne na mě ten svůj protivnej pohled. Tak jsem si k ní schválně na oplátku sedla a vzala si tam jídlo a vychutnávala si to tam a to jen závistivě koukala XD. Ale ne ,já jí mám ráda. Včera jsme totiž šli s mamkou a s missy z veteriny...mamka jí nesla v přepravce...a najednou bum,rozpadla se nám přepravka a missy chudák takovou perdou spadla na zem. Mamka ta se začala skoro smát a já z toho byla uplně vyplesklá. Taky bych mamce přála aby s ní někdo třísknul o zem :D.
No nic,tak já končím,jdu dělat něco užitečnějšího....třeba dívat se na televizi,válet se v posteli...hmmm :D