Květen 2008

10.léta 21.století

25. května 2008 v 18:32 | Elis |  Haha.
Stává se vám taky že procházíte městem...na lavičkách sedí zazobaný holky ve stylu barbie s mini sukní,mikinou roxy,kabelčičkou do který narvou leda tak mobil,který stejně drží v jedný ruce a poslouchají nejnovější hit hip hopu, v druhé ruce zmrzlinu nebo colu (ale jejich postavy stejně vypadají dokonale)...vedle slečen postávají šampónci s tunou gelu napatlanýho na hlavě a samozřejmě s třičkem replay a diesel kalhotami...a teď si představte že kolem nich projdete a skupinka hned odtrhne oči a čumejí na vás jak na největšiho debila,mimozemšťana z vedlejší planety a začnou si o vás cosi špitat a pak jen uslyšíte ten laciný výbuch smíchu co spustí jaká si bárbínka .??...Že nestává?Mě teda jo.A už mi tohle začíná lízt pěkně na nervy.Fakt ,já už bych tyhle husy a kokoty dnešní doby střílela.Proboha co je to zas za módu být od hlavy až k patě oblečená v růžový ,nechat si udělat co nejvíc blond vlásky a mít mozek velikosti hrášku ?A to nemluvě o klukách....teď už snad vidím kolem sebe jen zpudrovaný a zgelovaný týpky alias šampóns alias kuňdák alias co já vím navlečených do nejdraších modelů značek a s brýlemi z doby Elvise Presleyho .

Achjo to je furt něco...jednou je nejvíc in být emo,pak zas frčí hoper stájl,teď přebírají žezlo bárbí a kenové....proboha a kam se vytratili normální,obyčejní lidi kteří jsou sami sebou???

Markéta

23. května 2008 v 19:53 | Elis |  Haha.
Z toho videa nemůžu :D

help

20. května 2008 v 20:57 | Elis |  Denní dění
zítra se fotím na občanku a...
nemám usušené a vyfoukané vlasy
nemám vytrhané obočí,protože jsem ztratila svoji milovanou pinzetu
mám celý obličej zasypaný černýma tečkama
mám krátký vlasy a já je chtěla mít na občanku co nejdelší
nevím co si mám vzít na sebe (respektivně tričko,protože to tam bude vidět :-D)
nevím jestli jsou povolené sponky na vlasy(jestli ne tak nevím co budu dělat)
bojím se že mi fotograf řekne že jsem moc zmalovaná
netuším jak se tam tvářit
a vůbec zítřejší fotka bude záležet na mé budoucnosti,protože kdykoliv se podívám na svojí občanku tak tam na mě vyskočí gezicht s ulízanýma vlasama a zarostlým obočím :-O
Óóó máj got :D

sluníčko neschovávej se :-)

19. května 2008 v 19:56 | Elis |  Denní dění
(fotou by me :))
Tak se zase hlásím drazí a milý čtenáři tohoto blogu (vlastně zravím asi jen hanku,anemii a míšu :D) :P
Jak už jsem na tomhle blogu snad stokrát zmiňovala (fajn přeháním-asi tak třikrát :D) miluju zataženou oblohu,déšť,mrholení,počasí tak na 15 °C a prostě ty další krásy světa 8),ale čeho je moc toho je moc :/.Už bych docela ráda přivítala sluníčko protože si chci zítra vzít nový balerínky :-)) a chodit do školy jen v tričku a opalovat se s otevřených oknem na mojí posteli a chodit běhat těch 10 minut (:D) s Hančou a a spoustu dalších věcí.A navíc ve čtvrtek se fotíme a já zrovna moc netoužím aby mi tam zmokla palice :-/.Navíc v tomhel počasí se dá leda tak poslouchat písničky,jenže jak asi když mi Missy rozbila sluchátka :-/.Achjo a ještě k tomu nemám vůbec nic na to focení,nemáme koupený bílý pudr a ten korzet mi bude zřejmě malej .
V New Yorku jsem se zamilovala do takových nádherných šatů,jenže kde mám sehnat devětset korun českých :(.Jo a to mi dneska připomnělo že všem packám svět....hanka kvůli mě ztratila klíče a ještě bude šmít průser za tu odpoledku :´(.Odprásknout mě.
Jo a ty už zbývá jen poslední asi 3 a půl měsíce na kamarády,pak příjde střední a tu už každej bude mít nový a nový kamarády,musíme si tyhle prázdniny užít.
Hele a nepochopím svoje tělo....pár dní se snažím jíst málo (výjimka těch bonbónků,žvýkaček,lízátek,mentosek,tic taků,... :D) a váha mi ukazuje stále to samé číslo. á se asi půjdu fakt odstřelit. Ale te´d ještě ne...musím vidět dnešní díl zoufalých manželek,tak až potom :-)

nebudete tomu věřit,ale u nás...

18. května 2008 v 7:16 | Elis |  Denní dění
pršííííííííííííí :P
(šťástná Eliška :D)

bych mohla vypadat taky klidně na 40 kg ;-)

15. května 2008 v 18:53 | Elis |  Haha.
Ano, a pak záviďme a slintejme nad postavami dívek v časopise...

jarní depka,nebo co já vím

14. května 2008 v 11:09 | Elis |  Denní dění
Zase se tu nějakej ten čas neobjevil článek ( a žřejmě jsem nikomu moc nechyběla :D),tak je na čase něco přidat.Ono ale věřte že já na blog.cz chodím každý den....vždycky se přihlásím,vyskočí na mě "nový článek" a já asi tak dobrou půlhodinu na to civím a netuším o čem psát.
vlastně ani teď není o čem psát....většinu času totiž prosedím u počítače (fajn-občas na chvíli povytáhnu paty ven),jindy třeba zase koukám z okna a stěžuju si ,ža je až moc pěkne a trocha kapek deště by neuškodilo,a jindy zase ležím v posteli a říkám si jakej je můj život nudnej stereotyp. Ale někdy mě rozveselí Missynka s těmi jejími "nálety" a když mi dává "pusínky" (líže mě :D)-jako jedinána týhle planetě :D
nějak prostě nemám náladu,ani na psaní,takže shrnu poslední dny pár fotkami,co mám v mobilu...

Missy :P

7. května 2008 v 21:45 | Elis |  Denní dění
Jo jo,se musím pochlubit :P.Dneska jsem si jela s Míšou do Říčan pro koťátko Missy ;)Krom toho že jsem si omylem koupila lístek do Rakovníka,nešli nám otevřít dveře ve vlaku,takže jsme tam málem uvízli ,byla cesta super :). A kočinda celou cestu chrápala =D.
Teď se tu honí za hračkou a je docela hyperaktivní,což jsem hned první den nečekala.A předchvílí sledovala cikány z okna :D.Prostě je úžasná,tygřice jedna :)
A hned jsem jí samozřejmě musela blejsknout,mám snad milión fotek ale použít se daj opravdu jen nějaký :D

John Lennon- Imagine

5. května 2008 v 19:21 | Elis |  I like that
Kdybych si nevybrala tohodle zpěváka jako referát na češtinu,tak jsem přišla o poslechnutí takhle krásné písničky...
Nejkrásnější na tomhle světě jsou naše nedosažitelné sny.Všichni o nich sníme,jenže ráno den co den když se probudíme nám dojde,že právě realita (leč někdy krutá) je náš pravý důvod proč dýcháme,usmíváme se a plačeme. A přesto dokola hledáme náš věčný sen