Únor 2008

fucking valentine's day

14. února 2008 v 10:50 | Elis |  Denní dění

Kam až tý Americe vlezem do prdele?Zachvíli po nich začneme slavit i ten Halloween a čučet na tlustýho Santa Clause nebo co?Ále co....škoda rozčilování,já ten svátek budu jako každej rok ignorovat nebo ho slavit ho s počítačem :).
No ale když už jsem u toho...dostala jsem valentýnský srdíčko .....a víte od koho?Od mamky :D.Už jsem na to tak nějak zvyklá že rok co rok nedostávám srdíčka od kluků,ale co,je mi to docela fuk ;)

článek16123206

10. února 2008 v 11:33 | Elis |  Denní dění
Tak dneska jsem si konečně vyplnila přihlášku na SŠ.(Bohužel jsem jí opět zkazila,takže to budu už přepisovat po třetí.) Vyplnila jsem tam tedy tu SŠ stavební,ale jak čas utíká ,tak zjišťuju že se mi tam mezi ty šampoňáky vůbec nechce...ale na to už je možná moc pozdě xD. Vlastně se na střední škole vůbec nedokážu představit.Jsem zvyklá na týhle naší základce,sice blbý základce ale prostě jsem tu zvyklá.Asi to ale bude pro všechny deváťáky velká změna,tak v tom aspoň nejsem sama ;).
Zistila jsem ,že spaní je jediná činnost ,která mě baví a která mi jde ;)Včera jsem prospala celý odpoledne a dneska se ho hodlám prospat asi taky.Jo a vlastně asi prospím i celý prázdniny,protože od příštího týdne nám začínají.
Jo a taky jsem zjistila že bych úplně nejradši dostala trest na 3 měsíce nevycházet z bytu (tak jako to bylo ve filmu Distribua,nebo jak se ten film píše)...krásně bych byla jenom na netu,spala,dívala se na telku,nemusela chodit do společnosti a tak dále a tak dále :))Jo a když jsem to říkala mamce,tak ona prej : "To bys nevydržela,nevydržela bys bez nakupování hadříků"....ále vydržela,od čeho je aukro ;).Teď mají úžasný trička roxy a emily the strange za 100 kč =-O,v normálním obchodě by jste to koupili za tisícovku.Sice mi chybí penízky,ale musím si to objednat.....za tak výhodnou cenu-no nekup to!xD
Jo a ještě jsem zjistila jednu věc .....nevím proč,ale vžycky když poslouchám hodně nahlas písničky do sluchátka-začne se mi točit hlava a je mi na zvracení.....no je to normální xD?
NENÍ

co jsem

10. února 2008 v 11:05 | Elis |  Slečna Elis
100% introvert xD
Introverzní člověk je uzavřený spíše sám do sebe. Má svůj vlastní svět, je zdrženlivý, plachý a nejistý. Většinou má obrovskou fantazii.Třeba když se mu něco stane tak to nedává najevo, ale všechno si tak nějak přebere ve svém nitru. Hodně často přemýšlí o věcech o kterých extroverti nemají ani potuchy.
Taktéž jsem melancholik
Je tichý, přecitlivělý, nespolečenský, vážný, rezervovaný,pesimistický, rigidní,úzkostlivý a plachý. Prožívá hluboce a pomalu a k věcem se velmi často vrací. V názorech a reakcích navenek je střízlivý a umírněný, ale uvnitř sebe všechno hluboce prožívá.
Ikdyž někdy se cítím i jak flegmatik
Je obezřetný, rozvážný, spolehlivý, smířlivý, vyrovnaný, klidný, lhostejný, umí se ovládat. Bývá dobrým podřízeným. Prožívá povrchně a pomalu, což znamená, že nepříjemné věci ho příliš nezasáhnou a příjemné ho nijak zvlášť nepotěší. Přijímá, co je tak, jak to je a jeho reakce nejsou nijak hluboké, ale hned tak nezapomíná a ač ho věc nechala zcela (nebo převážně) chladným, umí se k ní vrátit v nejnečekanějších okamžicích. S většinou věcí se bez problémů vyrovná a situace řeší s chladnou hlavou. Zapojuje-li vůbec emoce, pak obvykle málo.
To jsem prosím já ;) Co jste vy?
Jo a zdroj informací: http://cs.wikipedia.org

© Elis

6. února 2008 v 17:37 | Elis |  By me 8)
Aneb jsem něco vytvořila z mých fotek :)).
Nevím jak to nazvat,třeba koláž nebo něco podobného.
Klikněte na celý článek ,kdyby vás to nenapadlo :D

no title

4. února 2008 v 20:09 | Elis |  Denní dění
Jako jsem solidně naštvaná :(.Ta blbá pošta mi asi ztratila balík,ve kterým je moje objednaný tričko ...nebo bůhví co s ním udělali.ÁÁÁ mích 350 kč,za to jsem mohla mít 35 balíčků žvýkaček x).Ať jdou někam.Blbí aukro,už si v životě nic neobjednám.
Jo a taky si ještě musím postěžovat...nesnáším svojí debilní ofinu!Vžycky si jí večer vyfoukám a vypadá fakt k světu,ale ráno se probudím a ta ofina je úplně cik-cak,kroutí se a nedrží tvar .A to samí s mím ranním líčením.....U mě doma v koupelně si vžycky nalíčím,naivně si myslím že mi to docela sluší,ale příjdu do školy-kouknu do zrcátka a divím se že to zrcátko neprasklo hrůzou.
A musím zhubnout.Ty špeky mi už lezou na mozek.
Dobrá zpráva dne-Dneska jsem obdržela vysvědčeníí :)) Pět dvojek a jinak samí.Supééér.Akorát mě opět překvapil tělák že mi úča dala jedničku :D Jako já,takovej lempl na tělák už od 1.třídy a furt z něj mám za výbornou.
Čao

Jedna rána BUM,druhá rána BUM

2. února 2008 v 22:07 | Elis |  Denní dění
Tak konečně doma.
Celý týden pořád sem tam ,sem tam....už mi z toho fakt hrabe.
Jsem ráda že tenhle hnusnej týden je pryč,další takovej bych vážně nechtěla.
Vůbec nemám chuť psát ,tak se omlouvám že tu nic nepřibývá a asi ani moc přibývat nebude.
Těším se v pondělí na vysvědčení,aspoň budu jedniná kdo ho takhle dostane x)