Leden 2008

narychlo

24. ledna 2008 v 15:16 Denní dění
Zdar
Píšu jaksi trochu rychle protože mi internet vžycky funguje jen cca 5 minut a pak se sekne a prostě přestane reagovat.
Dneska jsem nešla do školy a to protože se vůbec neučíme a ve třídě je děsná nuda a tak jsem si myslela že když zůstanu doma bude to super.Jenže doma je ještě větší nuda,kort když nefunguje internet,není tu nic pořádnýho dietního k jídlu,nemám žádné filmy na které bych se podívala,došel mi můj oblíbenej černej čaj,venku je nepříjemně hezky svítí slunko a z nudy jsem uklidila celý byt.
Asi se tu zcvoknu.
Blbej internet,nemůžu zkontrolovat aukro, jestli mi zas nějakej inteligent nevyfouknul v poslední minutě tričko.

pro (ne)fanoušky LOST (LOTS)

18. ledna 2008 v 19:33 | EliS |  I like that
Jako tohle zřejmě pochopí jen ti,co sledujou Ztracený.
Úplně úplně hustý x) No fajn zas až tak hustý to není,ale povedlo se to....Hek,Rok,Šťoural....:D:D

Je mi blbě,a ještě víc než blbě.

15. ledna 2008 v 13:42 | EliS |  Denní dění
Celou noc jsem nespala.
Bolí mě břicho.
Bolí mě žaludek.
Je mi zima.
Dokonce jsem zase po 10 letech zvracela.
Asi chcííípnu,tak jestli tu zítra nebudu,měla jsem vás ráda x)

tak už je zas jaro

13. ledna 2008 v 17:21 | Elis |  Denní dění
Hm super,ani ne polovina ledna a ono si tu už svítí slunce,popěvujou ptáci a zimní bundu můžu uklidit do skříně.No ale musím se přiznat,že na to,jak nesnáším jaro,mi to ani tak nevadí :).Naopak-docela jsem ráda. Ale docela mě štve že jednou ráno je 6°C a hned druhý den -6°C,tak já jak debil vžycky natěšená že půjdu v sukni a stejně pak nic.
Odpoledne jsem se byli s mamkou projít do Géčka /to je taky název:D/,je to obchodní centrum v Globusu.Původně, že půjdem koupit pro mě džíny,ale nakonec jsem si odnesla nový botyyy :)))))-oupa krásný :D.Jo a docela mě štve že skoro nikde teď neprodávají normální volný džíny,ale samí uplný kalhoty protože to teď děsně frčííí.Sakra chtěla bych normální džíny,to ty za*raný návrháři nepochopí ,že všichni nemaj postavu jak anorektičky a že né každýmu to sluší.
Jo a to mě přivádí k tomu,že už asi týden držím dietu a výsledkem je -že váhu mám pořád stejnou a ještě k tomu občas se mi na váze dokonce ukáže i půl kila navíc.Fakt paráda jako :D.

No tak já se už loučím,nevím co dál psát.....asi se půjdu učit ájinu.....ale ne -seru na ájinu,jdu se dívat na televizi ;).Čauu

Cholerik Hitler :D

12. ledna 2008 v 9:55 Haha.
Chudák malej :´( :D

Někdy bych si dala fakt pořádnou facku

12. ledna 2008 v 9:46 | Elis |  Denní dění
Možná je normální že občas každej sebe někdy zalituje,jak má hroznej život,ale já to občas fakt někdy přeháním.
Třeba včera jsem zase ležela v posteli ,poslouchala smutný písničky a bylo mi do breku.Víte,vlastně ani nevím z čeho,ale skoro vžycky když poslouchám smutný písničky,začnu myslet na hnusný věci.Kdybych tu nebyla,vůbec nikomu bych tu nechyběla.Nic v životě nedokážu.Jsem ten nejnudnější člověk na světě.Jsem tlustá .Jsem příšerně,ale příšerně stydlivá.Jsem děsná citlivka.Mám hroznej život.
A mnohem mnohem víc věcí si říkám.

Emily The Strange

11. ledna 2008 v 19:21 | ELis |  I like that
...no dyť ta tu nesmí chybět x)
Přece název mého blogu nese : strange-elis,tak by stálo za zmíňku napsat sem něco o své milované hrdince Emily the strange.
Typické znaky Emily jsou její dlouhé černé vlasy, černé očí zírající pod ofinou,velké bílé boty (i ta hoperka xD) Mary Jane a v černém oblečení.Její oblíbenou hláškou je "Ztrať se".Je anti-cool a nenásleduje nikoho jen sebe samotnou,je anti-hrdinka pro to co dělá. Svoje čtyři černé kočky(NEECHEE,SABBATH,MILES,MYSTERY) má neustále u sebe a proto kočky a lebky má mnohem radši než lidi. Zbožňuje putování na strašidelná místa a bezcílné potulování.
" Možná, že ji uvidíš s prakem v ruce - těsně před tím, než Tě kámen zasáhne." ...mazec :D,to bych někdy taky nejradši dělala ;).

Dvojče

3. ledna 2008 v 18:57 | Elis |  Haha.
Možná už to většina z vás zná :D,ale i tak to sem dávám.
Normálně jsem našla odkaz na jednu stránku,kam můžete vložit vaší (nebo kohokoliv ) fotku a ono vám výjde jaké celebritě jste podobný.
Tady například jak to vyšlo mě :D :
Jsem prej podobná Angelině Jolie O:-) .....no :D.Asi se tomu moc věřit nedá,ale náhodou docela dobrej odkaz ;).
Jo a jsem prej podobná Jessice Simpson.....bože :-! :D
Zkuste to taky a pak se pochlubte komu že jste podobný ;)